Krem czy żel, który ACNE-DERM wybrać?

Nie wiesz, który z naszych produktów wybrać? Przeczytaj i dokonaj właściwego wyboru.

ACNE-DERM żel zawiera mniejsze, bo 15% stężenie kwasu azelainowego – jeśli masz więc wrażliwa skórę, to kurację zacznij właśnie od niego. Później możesz przejść na stosowanie kremu ACNE-DERM.

Oba preparaty mają udowodnione działanie przeciwbakteryjne i wyciszają stany zapalne, bowiem oba zawierają kwas azelainowy. Sprawdź: Jak kwas azelainowy niszczy pryszcze?

ACNE-DERM żel szybko się wchłania i głębiej niż krem penetruje skórę – co ma znaczenie w przypadku głębszych zmian zapalnych, m.in. w trądziku grudkowo-krostkowym.
Wybierz więc ACNE-DERM żel, gdy:
  • obserwujesz na skórze grudki czyli małe, wypukłe zmiany skórne, które są twarde i zaczerwienione;
  • niewielkie zmiany wypełnione są ropą – to krostki, które powstają na skutek nadkażenia bakteryjnego zablokowanych mieszków włosowych.
Najczęściej pojawiają się one na twarzy, szyi, plecach, klatce piersiowej i ramionach. ACNE-DERM żel możesz stosować na te właśnie części ciała.
 
ACNE-DERM krem działa co prawda nie tak głęboko jak żel, ale dobrze radzi sobie z trądzikiem pospolitym o słabym i średnim nasileniu. Sprawdza się w przypadku zaskórników i tzw. „kaszki”. Skutecznie likwiduje też przebarwienia pozapalne.
 
 
ACNE-DERM krem i ACNE-DERM żel dostępne są w aptekach. Wejdź na stronę ktomalek.pl i sprawdź ich dostępność w najbliższej aptece.
Masz więcej pytań? Napisz do nas, chętnie Ci doradzimy. 

ACNE-DERM krem i ACNE-DERM żel stosujemy podobnie, sprawdź jak:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj